top of page

 O Imprintboxu 

ImprintBox je kompletní řešení pro potisk stuh, které vzniklo z myšlenky, že každý den si všichni dáváme dárky, které však zpravidla nejsou nijak personalisované.

 

Bonboniéra, květina, šperk nebo třeba svíčka či parfém - to je jen malý výčet dárků, které jsou běžné. Když něco darujeme a navíc přidáme osobní personalisované sdělení, nabývá dárek zcela jiný rozměr.

To je nyní díky řešení ImprintBox možné. Tiskárna pro potisk stuh, krásné saténové stuhy v mnoha odstínech

a kvalitní tiskové pásky + jednoduchý software pro tvorbu nápisů - to je vše co potřebujete a můžete vyrábět na počkání krásné stuhy s potiskem. Je to jednoduché.

stuhy s potiskem

Marketingová podpora

Sociální sítě. Veřejné povědomí. Jako Váš dodavatel usilujeme o to, aby koncoví zákazníci měli o tuto službu zájem.

 

Všemožně tedy službu nazvanou Řekni to stuhou propagujeme, abychom pro Vás získali co nejvíce zájemců o individuální potisk stuh. Facebook, Instagram, influencery, inzerci a další moderní nástroje využíváme k propagaci této služby.

 

Vás tato reklama nic nestojí a je součást naší spolupráce - my se snažíme podpořit povědomí lidí o této službě a vyvolat o ní zájem a vy tuto službu nabízíte - to je ideální, ne? :-)

 

V neposlední řadě jsme vytvořili web www.reknitostuhou.cz, který je určen pro koncové klienty, aby načerpali inspiraci a vyžadovali tuto službu právě u Vás.

tiskárna na potisk stuh ImprintBox
bottom of page