top of page

  FAQ  

 • Kde všude najdou potištěné stuhy uplatnění?
  Možností jsou tisíce, vybíráme typické oblasti, kde individuálně potištěná stuha bude užitečná : květinářství, zlatnictví, parfumerie, prodejny s dárkovými předměty, služby balení dárků, duty free shopy, hračkářství, vinotéky, sýrárny, cukrárny, svatební agentury, prodejny s čajem nebo kávou, prodejny s oříšky nebo čokoládou, apod. Zkrátka všude, kde je předpoklad, že zákazník zboží kupuje jako dárek najde řešení uplatnění! Pro reklamní použití je možno stuhy potisknout logem, vyrábět lanyardy na krk nebo náramky na ruku s individuálním potiskem. Plastové klipy pro připnutí najdete v naší nabídce v příslušenství. Další možným využitím je výroba šerp a stužek pro maturanty a absolventy nebo také do soutěží krásy, na plesy a jiné společenské akce.
 • Co vše potřebuji, abych mohl ihned začít s potiskem stuh?"
  Je to jednoduché, stačí si pořídit tiskárnu ImprintBox, stuhy a tiskové pásky dle výběru a můžete ihned začít. Součástí dodávky je jednoduchý software s připravenými šablonami a český návod. Po obdržení do půlhodiny vše zapojíte a můžete začít tisknout. Do tiskárny je možno zasílat nápisy a grafiku z libovolého PC nebo notebooku s Windows.
 • Zvládne obsluhu každý? Není to složité?
  Pokud máte základní znalosti obsluhy PC, tak pro Vás nebude obsluha nijak složitá. Připravíte nápis nebo grafiku, vložíte stuhu a tiskovou pásku do tiskárny, nastavíte požadovanou délku potištěné stuhy a to je vše. Vše je podrobně popsáno v našem manuálu, rovněž jsou k dispozici videa, která Vás provedou celým procesem. Je to opravdu jednoduché. Řešení ImprintBox se hodí všude, kde se dárkově balí zboží nebo dárky, kde se provádí personalizace výrobků. Začněte s potiskem stuh také!
 • Čím je ImprintBox jedinečný?
  ImprintBox je kompletní řešení, kterému předcházely dlouhé roky testování a vývoje, aby vše fungovalo tak jak má. Od výroby kvalitních saténových stuh, které jsou speciálně navrženy pro tiskárnu ImprintBox až po výběr tiskových pásek, které jsou nezbytné pro kvalitní potisk. Součástí řešení je také software pro jednoduchou editaci nápisů a grafiky pro potisk stuh. Pokud Vás zaujala možnost personalizovaně tisknout na stuhy k nejrůznějším účelům, je ImprintBox jediné komplexní řešení na trhu.
 • Jaký poplatek si mám za potisk stuhy vyúčtovat?
  Zde nelze jednoznačně odpovědět, záleží na typu využití. Některé firmy ImprintBox využívají pro svou potřebu a tisknou si vlastní loga, slogany a reagují na aktuální dění vhodnými obecnými texty (k valentýnu, na vánoce, k svátku, atd.). Jiné firmy nabízejí individuální potisk jako zpoplatněnou službu - např. individuálně potištěná stuha ke květinovému boxu za poplatek. Pokud se jedná o výrobu šerp, opět bude cena jiná. V sortimentu máme aktuálně šíře stuh 10, 15, 25, 40, 70 a 100mm v 21 barvách a 10 barev tiskových pásek k potisku. Záleží tedy na šíři stuhy, délce potiskované stuhy a způsobu využití. Každopádně výrobní náklady jsou minimální a pořízení celého systému ImprintBox není nijak nákladné.

Kontaktuje nás ještě dnes!

Začněte s individuálním potiskem stuh a rozšiřte své služby zákazníkům.

infolinka : 00420 603576633 | e-mail : info@imprintbox.eu

bottom of page