top of page

Tiskárny ImprintBox

tiskarna na stuhy imprintbox

K dispozici pro Vás máme 2 typy tiskáren. 

Model Premium 200 nebo 300 se liší především kvalitou tisku (200dpi versus 300dpi).

Doporučujeme tiskové rozlišení 300dpi (ostřejší tisk i menších písem), tedy model Premium 300.

  Náš tip!  

*RETAIL verze je vhodná do provozoven, kde není vhodné PC pro použití s tiskárnou nebo se nechcete zabývat instalací ovladače a softwaru. Verze RETAIL obsahuje vše potřebné a vše je předpřipravené - jen vybalíte a tisknete. Součástí dodávky RETAIL verze je tiskárna ImprintBox Premium (200 nebo 300 dle výběru), střihací jednotka, notebook s předinstalovaným softwarem a ovladačem, myš.  Vybalíte a tisknete do 15ti minut.

Možnosti :

  1. Pokud již máte vlastní PC a grafický program (např. Corel Draw, Adobe Illustrator, Affinity Designer, apod.), pořídit si můžete pouze tiskárnu ImprintBox + saténové stuhy + tiskové pásky a můžete začít tisknout. Pouze je potřeba nainstalovat přiložený ovladač.
     

  2. Pokud byste rádi umístili tiskárnu přímo do prodejny doporučujeme pořídit verzi RETAIL, která obsahuje navíc i předinstalovaný notebook s Windows, grafickým softwarem a ovladačem. O nic se již tedy nemusíte starat, pouze vybalíte a tisknete.
     

  3. Pokud již vlastní PC, ze kterého byste chtěli tiskárnu ovládat máte, ale nemáte žádný grafický program, stačí pouze dokoupit software, který také naleznete v našem e-shopu.

bottom of page